Klasa VII

WITAMY W KLASIE VI

Wycieczka do Warszawy

W dniu 15 września 2016r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Warszawy. Podczas wyjazdu mieliśmy okazję zwiedzić Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polskiej, Centrum Olimpijskie oraz Zamek Królewski.

DZIEŃ CHŁOPCA

ŚNIADANKO WIELKANOCNE

Klasa IV

Obserwujcie  świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe sekrety ukryte są w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Ci ,co nie wierzą w magię świata, Nigdy ich nie odkryją.

Życzy Wam wszystkiego najlepszego na nowym etapie nauki

Wychowawczyni Barbara Lechańska.

Wychowawcy- opiekunowie wycieczka do Warszawy p. Marzena Lesiak  p. Maria Jankowska p. Barbara Lechańska p. Katarzyna Kącka p. Anna Grabarz.

Przedstawimy Naszą klasę:

1.     Przewodnicząca klasy Katarzyna Kwiatkowska.

Kasieńka to bardzo cicha , spokojna osóbka , ale potrafi zmobilizować klasę do działań. Jej ulubionym zajęciem jest czytanie książek i zabawy z koleżankami. Kasia lubi też sport jest bardzo sprawna  w testach sprawnościowych osiągnęła bardzo wysoki wynik.

2.     Zastępca przewodniczącej - Kamil Stańczyk.

Kamil bardzo lubi grać w piłkę nożną, czasami jest trochę „marudny”, ale powoli uczy się jak być uczniem IV klasy.

3.   Skarbnik klasy IV - Emilia Orlik

Mamy w klasie też klasowego bankiera, czyli skarbnika a jest nim piękna blondyneczka , wrażliwa i krucha jak patyczek Emilia Orlik. Emileczka bardzo lubi pływać i robi to coraz lepiej , trzymaj tak dalej a zostaniesz mistrzem.

4.Tomasz Beta – bardzo lubi grać w piłkę nożną jest świetnym obrońcą.

Tomcio  jest chłopcem bardzo ambitnym a gdy coś nie wychodzi bardzo się denerwuje. Lubią Tomcia dziewczęta.

5.Sara Klimek .Sara jest bardzo wrażliwa , wesoła i zawsze uśmiechnięta. Lubi zwierzęta, wycieczki na łono natury i jazdę na rolkach.

6.Martynka Gromek. Martysia lubi chadzać swoimi ścieżkami.

Walczy ostatnio ambitnie na basenie aby oswoić wodę i czuć się jak przysłowiowa ryba w wodzie.

7. Mateusz Zarzycki-  to ,,gadułka” buźka się Mateuszkowi nie zamyka.

Lubi zwierzęta i wycieczki do lasu. Chętnie pomaga młodszym kolegą.

W dniu 4 grudnia obchodziliśmy Dzień Górnika i imieniny Naszej Wychowawczyni Pani Basi.

Oto My klasa IV ! Jak przystało na święto Kasia jako Sztygar w pięknej czapie.

Brawo ! Sto lat dla solenizantki i wszystkich górników.

Wigilia Klasowa