Klasa IV

WITAMY W KLASIE III

Klasa III liczy 12 uczniów:

Bigos Wiktor

Cyniak Oliwia

Dobrosz Dominika

Gromek Jagoda

Kącki Krystian

Korbus Alan

Kukieła Marcelina

Nogański Mikołaj

Orlik Julia

Smętkowska Weronika Zofia

Smętkowski Dawid Władysław

Stańczyk Marta

Wychowawca: Pani Halina Kielan

Nauczyciel wspomagające: Pani Kamila Wieczorek

Przewodnicząca: Dominika Dobrosz

Z-ca Przewodniczącej: Julia Orlik

Skarbnik: Alan Korbus

WYCIECZKA DO WARSZAWY

Uczniowie naszej klasy uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, podczas której zwiedziliśmy: Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polskiej, Muzeum Olimpijskie oraz  Zamek Królewski.

DZIEŃ CHŁOPCA

W piątek 30.09.2016r. wspólnie obchodziliśmy Dzień Chłopca

KONCERT W MIEJSKIM DOMU KULTURY

W dniu 3 października 2016r. uczniowie naszej klasy mieli okazję uczestniczyć w koncercie Zespołu Śpiewaczego z Boguszyc  pt. "Oj zagrejze muzyka"

PODRÓŻ PRZEZ UKŁAD SŁONECZNY

Podczas jednej z lekcji uczniowie poznali planety tworzące układ słoneczny. Dowiedzieli się, czym są gwiazdy a także mieli okazję zaobserwować ruch planet po orbicie. To była niezwykle ciekawa przygoda.

DZIEŃ NAUCZYCIELA

14.10.2016r. pamiętaliśmy o święcie naszych nauczycieli. Z tej okazji wręczyliśmy im kwiaty i życzyliśmy dużo cierpliwości do uczniów.

KONKURS PLASTYCZNY

Uczniowie naszej klasy Weronika Smętkowska i Dawid Smętkowski zostali laureatami konkursu plastycznego " Jesienna mozaika i biżuteria". Serdecznie gratulujemy!

MIKOŁAJKI

6 grudnia był dla naszej klasy wyjątkowym dniem, gdyż odwiedził nas wtedy Święty Mikołaj i obdarował wspaniałymi prezentami.

ŚNIADANKO WIELKANOCNE