Samorząd szkolny 2020/2021

W dniu 21.09.2020 W naszej szkole odbyło się spotkanie przedstawicieli klas IV- VIII, podczas którego zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory miały charakter głosowania tajnego. W skład Samorządu Uczniowskiego weszły osoby z największą liczbą głosów:

PRZEWODNICZĄCA : Maja Nogańska

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ: Sandra Sosińska

SKARBNIK: Natalia Masłocha

Decyzją uczniów opiekunek Samorządu Uczniowskiego został

Pan Mariusz Wołk

Rola Samorządu Uczniowskiego w moich oczach....

"Uważam, że samorząd uczniowski jest wybierany po to, aby reprezentować całą społeczność szkolną. Jego zadaniem jest tworzenie dobrej atmosfery oraz integrowanie wszystkich uczniów. Samorząd powinien zaspokajać potrzeby ogółu, a także pielęgnować stare tradycje i wprowadzać nowe pomysły w życie szkoły."
Sandra Sosińska

"Samorząd Uczniowski reprezentuje swoją klasę oraz osoby w tej klasie. Poprzez działanie ma wpływ na dotyczące sprawy szkoły. Samorząd Uczniowski za zgodą Dyrekcji realizuje również przeróżne konkursy oraz wydarzenia."

Maja Nogańska

"Samorząd pełni przede wszystkim funkcję reprezentacyjną. Jednak oprócz tego osoby należące do Samorządu Uczniowskiego powinny być jak wulkany tryskające pozytywną energią, otulające lawą wsparcia, jak burza piorunująca świetnymi pomysłami."
Natalia Masłocha