Harmonogram konsultacji nauczycieli i specjalistów

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI I SPECJALISTÓW (NAUCZANIE ZDALNE - MS TEAMS)
 
PONIEDZIAŁEK:

Malczewska 14:30-15:30
Antkowiak L 14:00- 15:00
Wieczorek 14:30-15:30
Stasiak/ Miągowska 15:00-16:00
Rojewska 15:00-16:00
 
WTOREK:

Męcina 14:00-15:00
Jędrzejczyk 14:30-15:30
Lesiak 15.00-16.00
Aleksandrowicz 15:00-16:00
Ks. Świstak 15:30-16:30
 
ŚRODA:

Ks. Pawlak 14:00-15:00
Kacprzyk 14:00-15:00
Antkowiak G. 14:00-15:00
Kacprzak 15:00-16:00
Zdrojewska 16:00-17:00
 
CZWARTEK:

Grzyb 12:05-12:45
Dębski 14:30-15:30
Guzek 15:00-16:00
Gierach 16:15-17:15
Wszyscy (konsultacje rady pedagogicznej) 16:00
 
PIĄTEK:

Jędrasiak 14:00-15:00
Wołk 14:00-15:00
Wielanek 14:30-15:30
Jankowski 15:30-16:30



HARMONOGRAM ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH

Kamila Wieczorek:

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne:

poniedziałek 13.30-14.30

wtorek 7.50-8.50

Zajęcia integracji sensorycznej:

środa 7.55-8.55


 

Agata Rojewska:

 

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne:

 

poniedziałek 11.40-12.40 ; 12.50-13.50; 13.50-14.50


Katarzyna Miągowska

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne:

poniedziałek 11.30-12.30 ; 12.30-13.30

czwartek  7.55-8.55

Zajęcia neurologopedyczne:

 poniedziałek: 7.30 – 8.00

 wtorek: 7.30 – 8.00

 czwartek: 7.25 – 7.55

 piątek: 7.30 – 8.00


Joanna Grzyb:

Zajęcia logopedyczne:

środa: 7.55-8.55

czwartek: 12.45-13.45; 14.40-15.40

piątek: 8.00 - 9.00 ;11.50-12.50;  13.45-14.45; 14.50-15.50


Karolina Jędrasiak:

Zajęcia stymulujące rozwój poznawczy oraz sferę emocjonalno- społeczną:

wtorek: 7:55 - 8:55;11:30 - 12:30

czwartek:13:30 - 14:30 ;14:30 - 15:30

piątek: 12:45 - 13:30 Zajęcia grupowe 

 Konsultacje:

wtorek: 9:00 - 11:30

środa: 13:00-16:00

czwartek:12:30- 13.30

piątek: 13:30- 16.30


 
HARMONOGRAM ŚWIADCZONEJ POMOCY W RAMACH ZAJĘĆ ŚWIETLICOWYCH


Sylwia Gierach:


Poniedziałek:                               

12:30 – 13:30

13:30 – 14:30

15:30 – 16:30

Wtorek:

12:45 – 13:45

13:50 – 14:50

15:00 – 16:00

Środa :

12:45 – 13:45

13:50 – 14:50

15:00 – 16:00

Czwartek:

12:45 – 13:45

13:50 – 14:50

15:00 – 16:00

Piątek:

13:50 – 14:50

15:00 – 16:00

 

 

Longina Zdrojewsk:


Poniedziałek:                               

14:00-15:00

Wtorek:                             

14:00-15:00

Czwartek:                               

14:00-15:00


Marzena Lesiak:


Wtorek:                             

13:40-14:25

Środa:                               

8:00-8:45

Czwartek:                          

8:00-8:45

Piątek:                           

11:50-12:35

 

Agata Aleksandrowicz:


Poniedziałek:

12:30 – 13:30

13:30 – 14:30

14:30 – 15:30

15:30 – 16.30

 

Wtorek:

13:00 – 14:00

14:00 – 15:00

 

Środa:

12:45 – 13:45

13:45 – 14:45

14:50 – 15:50

 

Czwartek:

12:45 – 13:45

13:45 – 14:45

15:00 – 16:00

 

Piątek:

13:30 – 14:30

14:30 – 15:30

15:30 – 16:30

 

 Żaneta Ostrowska

Wtorek:

11:50 – 12:50

 

Godziny pracy biblioteki szkolnej w Konopnicy od 18.01.2021r.

 

poniedziałek:  7:15 – 9:50 i   12:35 – 14:25

 

wtorek:           12:35 – 14:25

 

środa:              7:15 – 8:00  i  12:35 – 14:35

 

czwartek:        8:00 – 9:00  i  13:30 – 14:25

 

piątek:             7:15 – 8:00  i  12:35 – 14:25